تبلیغات
کرد ام.ال.ام: بازاریابی شبکه ای در غرب ایران
 
 
 

درباره ما

نویسنده : سامان | تاریخ : 10:15 ق.ظ - چهارشنبه 23 تیر 1395


وبسایت کرد ام.ال.ام (kord MLM) با هدف معرفی یک فرصت شغلی ناب و جدید که لحظه به لحظه در حال نوردیدن تجارت و اقتصاد جهان است ایجاد شده است. مناطق کردستان و لرستان در غرب ایران عزیز محل سکونت اقوام و نژادهای اصیل ایرانی بوده است. جوانان این خطه همواره ثابت کرده اند که می توانند در رشد و شکوفایی منطقه و پیشبرد اهداف کشور در زمینه آبادانی و ارتقای سطح زندگی و رفاه مردم نقش بسیار مهمی را ایفا کنند. ما نیز به نوبه ی خود قصد داریم تا با تشکیل تیمی منسجم و قدرتمند از این جوانان با انگیزه و استفاده کامل از پتانسیل بالای شیرزنان و شیرمردان این مناطق، زمینه را برای ایجاد اشتغال سالم و ریشه کنی و زدودن فقر از چهره کردستان و لرستان عزیز با استفاده از تجارت بازاریابی شبکه ای را فراهم آوریم.
با ما از طریق تلگرام، وایبر، واتس اپ، پیام کوتاه تماس بگیرید ... 

09307584802

در وهله اول قصد داریم کلیه جوانان ایران زمین را با این تجارت زیبا و جذاب آشنا کرده و نقشی هر چند کوچک در ارتقای سطح آگاهی جوانان کشور داشته باشیم. بنابراین نباید به هیچ عنوان، نام سایت شبهه ای در ذهن عزیزان بازدید کننده ایجاد نماید. این سایت متعلق به همه ی کسانیست که علاقمند به یاد گرفتن، پیشرفت و ارتقای سطح زندگی خود هستند. همه و همه از سراسر ایران عزیز...
و در وهله دوم قصد داریم به صورت عملی و حرفه ای با عزیزانی که قصد دارند این تجارت زیبا و پویا را بعنوان شغل اول و یا شغل دوم خود انتخاب نمایند و بصورت جدی وارد این بیزینس شوند کمک کرده و آنها را از لحاظ علمی، آموزشی از نزدیک حمایت کنیم. دایره فعالیت ما در این زمینه هم باز سراسر ایران عزیز است و هر کسی در هر گوشه ای از این خاک مقدس علاقمند به آغاز این تجارت باشد با تمام قوا وی را یاری خواهیم کرد. 
منتها زووم فعالیت ما بیشتر در شهرهای: سنندج، کرمانشاه، ایلام، خرم آباد، شهرکرد، یاسوج، خمین، گلپایگان، بانه، بیجار، کامیاران، اسلام آباد غرب، نهاوند، کوه دشت، بروجرد، درود، الیگودرز، دزفول، ایذه، مسجد سلیمان، قروه، پاوه، کبوتر آهنگ، مریوان، شوشتر، شوش، بهبهان، ازنا، پل دختر، دهلران، مهران، گیلان غرب، ........ و شهرها و روستاهای حومه ی این شهرستانها خواهد بود. (بعلت وسعت و عظمت ایران عزیز اگر شهری از قلم افتاده عذر ما را بپذیرید)
دوستان علاقمند از سراسر ایران عزیز ابتدا می بایست مطالب سایت را بصورت کامل و با دقت مطالعه نمایند، چرا که مطالب ارائه شده می تواند به بسیار از ابهامات و سوالات شما پاسخ دهد. سپس جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی و یا حتی آغاز این بیزینس با ما از طریق اپلیکیشن های تلگرام، واتس اپ، وایبر و یا تلفنی با ما تماس بگیرید.
اطلاعات و مطالب ارائه شده در سایت به دو بخش تقسیم می شود. یک بخش شامل اطلاعات کلی و عمومی درباره ی این تجارت است که بصورت رایگان در اختیار همه ی بازدید کنندگان می باشد. قسمت هایی هم بصورت رمزگذاری شده می باشد که شامل بخش ها و مطالب تخصصی و آموزشی می باشد که فقط مخصوص اعضای تیم در نظر گرفته شده است.
همچنین نام و نام خانوادگی استاتر هر شهر نیز به همراه شماره تماس وی ارائه شده است که علاقمندان جهت استارت کار می توانند با ایشان مکاتبه نمایند. 

آخرین مطالب

» درباره ما ( چهارشنبه 23 تیر 1395 )
» نبود کار ... گره ای که قابل باز شدن است ( چهارشنبه 23 تیر 1395 )