تبلیغات
کرد ام.ال.ام: بازاریابی شبکه ای در غرب ایران
 
 
 

درباره ما

نویسنده : سامان | تاریخ : 10:15 ق.ظ - چهارشنبه 23 تیر 1395


وبسایت کرد ام.ال.ام (kord MLM) با هدف معرفی یک فرصت شغلی ناب و جدید که لحظه به لحظه در حال نوردیدن تجارت و اقتصاد جهان است ایجاد شده است. مناطق کردستان و لرستان در غرب ایران عزیز محل سکونت اقوام و نژادهای اصیل ایرانی بوده است. جوانان این خطه همواره ثابت کرده اند که می توانند در رشد و شکوفایی منطقه و پیشبرد اهداف کشور در زمینه آبادانی و ارتقای سطح زندگی و رفاه مردم نقش بسیار مهمی را ایفا کنند. ما نیز به نوبه ی خود قصد داریم تا با تشکیل تیمی منسجم و قدرتمند از این جوانان با انگیزه و استفاده کامل از پتانسیل بالای شیرزنان و شیرمردان این مناطق، زمینه را برای ایجاد اشتغال سالم و ریشه کنی و زدودن فقر از چهره کردستان و لرستان عزیز با استفاده از تجارت بازاریابی شبکه ای را فراهم آوریم.
با ما از طریق تلگرام، وایبر، واتس اپ، پیام کوتاه تماس بگیرید ... 

09307584802

در وهله اول قصد داریم کلیه جوانان ایران زمین را با این تجارت زیبا و جذاب آشنا کرده و نقشی هر چند کوچک در ارتقای سطح آگاهی جوانان کشور داشته باشیم. بنابراین نباید به هیچ عنوان، نام سایت شبهه ای در ذهن عزیزان بازدید کننده ایجاد نماید. این سایت متعلق به همه ی کسانیست که علاقمند به یاد گرفتن، پیشرفت و ارتقای سطح زندگی خود هستند. همه و همه از سراسر ایران عزیز...
و در وهله دوم قصد داریم به صورت عملی و حرفه ای با عزیزانی که قصد دارند این تجارت زیبا و پویا را بعنوان شغل اول و یا شغل دوم خود انتخاب نمایند و بصورت جدی وارد این بیزینس شوند کمک کرده و آنها را از لحاظ علمی، آموزشی از نزدیک حمایت کنیم. دایره فعالیت ما در این زمینه هم باز سراسر ایران عزیز است و هر کسی در هر گوشه ای از این خاک مقدس علاقمند به آغاز این تجارت باشد با تمام قوا وی را یاری خواهیم کرد. 
منتها زووم فعالیت ما بیشتر در شهرهای: سنندج، کرمانشاه، ایلام، خرم آباد، شهرکرد، یاسوج، خمین، گلپایگان، بانه، بیجار، کامیاران، اسلام آباد غرب، نهاوند، کوه دشت، بروجرد، درود، الیگودرز، دزفول، ایذه، مسجد سلیمان، قروه، پاوه، کبوتر آهنگ، مریوان، شوشتر، شوش، بهبهان، ازنا، پل دختر، دهلران، مهران، گیلان غرب، ........ و شهرها و روستاهای حومه ی این شهرستانها خواهد بود. (بعلت وسعت و عظمت ایران عزیز اگر شهری از قلم افتاده عذر ما را بپذیرید)
دوستان علاقمند از سراسر ایران عزیز ابتدا می بایست مطالب سایت را بصورت کامل و با دقت مطالعه نمایند، چرا که مطالب ارائه شده می تواند به بسیار از ابهامات و سوالات شما پاسخ دهد. سپس جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی و یا حتی آغاز این بیزینس با ما از طریق اپلیکیشن های تلگرام، واتس اپ، وایبر و یا تلفنی با ما تماس بگیرید.
اطلاعات و مطالب ارائه شده در سایت به دو بخش تقسیم می شود. یک بخش شامل اطلاعات کلی و عمومی درباره ی این تجارت است که بصورت رایگان در اختیار همه ی بازدید کنندگان می باشد. قسمت هایی هم بصورت رمزگذاری شده می باشد که شامل بخش ها و مطالب تخصصی و آموزشی می باشد که فقط مخصوص اعضای تیم در نظر گرفته شده است.
همچنین نام و نام خانوادگی استاتر هر شهر نیز به همراه شماره تماس وی ارائه شده است که علاقمندان جهت استارت کار می توانند با ایشان مکاتبه نمایند. 

نبود کار ... گره ای که قابل باز شدن است

نویسنده : سامان | تاریخ : 10:13 ق.ظ - چهارشنبه 23 تیر 1395

امروزه مساله اشتغال به یکی از بزرگترین دغدغه های جوانان در کشور ما بدل شده است. عده کثیری از جوانان که بعد از گذراندن تحصیلات دانشگاهی می خواهند وارد بازار کار شوند و با توجه به مدارک دانشگاهی و عالی تحصیلیشان به طبع خواهان استخدام در مراکز دولتی و یا لااقل در شرکت های خصوصی هستند. کلا دیدگاهی که در بین اکثر جوانان تحصیل کرده رایج است این است که آنان تنها به دنبال مشاغل اداری و یا به اصطلاح پشت میز نشینی هستند. آنان همواره انگشت اتهام رو به سوی دولت نشانه گرفته و ایجاد اشتغال در سازمان های اداری را وظیفه دولت می دانند! آنان بر این باورند که دولت موظف است در قبال زحمات آنان در طی مراحل عالی تحصیلی ، مشاغل اداری برای آنان ارائه دهد و آنان بعنوان بخشی از بدنه ی دولت بعنوان کارمند یا تکنسین و یا ... مشغول کار و خدمت شده و از دولت ماهانه حقوق دریافت کنند. اما آیا براستی این نگرش و طرز فکر منطقی و قابل قبول است؟ 
همه ما می دانیم بدنه و چارچوب نیروی انسانی دولت در کشور ما، متاسفانه بسیار بزرگ و طویل است و سیستم نیروی انسانی دولتی ایران، یکی از بزرگترین و پرهزینه ترین دولت های حال حاضر جهان است. در همین راستا دولت جمهوری اسلامی ایران جهت افزایش کارایی نیروی انسانی و انطباق آن با استانداردهای جهانی چندین سال است که طرح کوچک سازی دولت را در برنامه خود قرار داده است. با در نظر گرفتن همه اینها این نگرش جای بسی تامل دارد که همه جوانان از دولت انتظار استخدام داشته باشند!

شاید عده ای بگویند که وضعیت شغل های آزاد از این نیز بدتر است. البته این مساله در بسیاری از شغل های آزاد صادق است. مخصوصا در شهرستان های کوچک که دیگر هر نوع شغل آزادی (هر نوع فروشگاهی) در سطح شهر به اندازه کافی و در حد اشباع وجود دارد و دیگر جایی برای افراد جدید جهت ورود به آن عرصه ها وجود ندارد. 
حال راه حل چیست؟
آیا می بایست کماکان منتظر استخدام دولتی شد؟
آیا می بایست با سرمایه ای وارد بازار آزاد شد و در کنار افراد بسیار زیادی که قبل از شما آن نوع کار را شروع کرده اند، به امید رونق کسب و کارتان ساعت های روز را در مغازه خود سپری کنید؟ خب تازه همین وارد بازار شدن خود نیاز به حداقل 10 الی 15 میلیون سرمایه نیاز دارد که قطعا چنین سرمایه و مقدار پولی در اختیار همه قرار ندارد.
آیا می بایست شهر و محل زندگی خود را ترک کرده و به امید زندگی بهتر به شهرهای بزرگ نقل مکان کرد؟ خب قطعا هزینه های زندگی در این شهرها نیز بسیار بالا بوده و خیلی سخت بتوان بدون شغل و درامد زندگی خود را با آن وفق داد! قطعا افراد زیادی از جوانان دور و بری خود را می شناسیم که در شهرهای بزرگ مشغول بکارند. اما واقعیت این است که تعداد معدودی از آنها توانسته اند شغل مناسبی پیدا کنند و بتوانند زندگی خود را سر و سامان بخشند. اکثرا هر آنچه که در میاورند معمولا صرف هزینه های رفت و آمد به شهرستان، اجاره منزل و خورد و خوراک خودشان می شود و معمولا نمیتوانند پولی پس انداز کنند و به زندگی خود رونقی ببخشند.
به راستی راه حل چیست؟
آیا واقعا یعنی هیچ راهی وجود ندارد که مثلا یک جوان در یک شهرستان کوچک کشورمان بتواند ماهی یک درآمد خوب و پایدار داشته باشد!!؟ معمولا ما همانطور که گفتیم همه را مقصر میدانیم غیر از خودمان! بهانه هایی از قبیل: دولت اشتغال ایجاد نمی کند! تحریم ها باعث بوجود آمدن این وضعیت هستند! منطقه ما یک منطقه محروم است! در منطقه کارخانه یا صنایعی جهت کار وجود ندارد! خانواده من فقیر و فاقد سرمایه برای شروع کار هستند! و ....
اما بارها و بارها در رسانه ها، در مجلات و .... شنیده و دیده ایم که بسیاری از افراد موفقی که خود را به بالترین سطوح مالی رسانده اند در یک خانواده ی فقیر و بی بضاعت بدنیا آمده اند. پس آنان چگونه توانسته اند از هیچ شروع کرده و زندگی خود را دگرگون کنند.
مساله اینجاست که آنها انگشت اتهام را به سوی دیگران نگرفته اند و هی به دنبال متهم کردن این و آن نبودند. چون بخوبی می دانستند با متهم کردن اطرافیان، تغییری در وضعیت فعلی آنها ایجاد نخواهد شد. آنان کسانی هستند که انگشت اتهام رو بسوی خود می گیرند و فقط علت درجا زدن و نداشتن ثروت و رفاه رو در خود جستجو می کنند.
تفاوت بزرگ آنها با ما در این بوده است که آنها ترس خواستن را در خود از بین برده اند و با اراده ای پولادین، برنامه ای دقیق، هدف هایی مشخص، آموزش هایی بی نقص و استادانی حرفه ای به جنگ با این نگرش خود رفته اند، نگرشی که فقط صبح تا شب در گوش ما زمزمه می کند .... یک درآمد خوب یعنی داشتن یک شغل کارمندی با حقوقی ماهیانه دو میلیون تومان! (این نهایت خواسته ی خیلی از ماها از زندگیست!)
آنها بجای این گونه افکار و محدود کردن خود و منتظر ماندن برای بدست آوردن یک شغل دولتی(!)، برای خود هدف تعیین کرده و برای آن برنامه ریزی دقیق داشته اند و به خود این باور را قبولانده اند که بعد از شش سال باید در چه جایگاه مالی و شغلی قرار داشته باشند و صاحب چه درآمدی باشند. همین! و حرکت کرده اند. و به آن نیز رسیده اند.
به دوستان پیشنهاد می کنم حتما کتاب "حکایت دولت و فرزانگی" اثر مارک فیشر از سری انتشارات نوای دانش را تهیه نموده و مطالعه کنند. این کتاب قطعا تاثیری شگرف در دیدگاه های شما خواهد گذاشت. شاید لازم باشید دو یا سه بار آن را بخوانید تا به عمق محتوای آن پی ببرید. در زیر فرازهایی از این کتاب را آورده ام:
بیشتر مردم حتی ساعتی از وقت خود را برای محاسبه اینکه چگونه دولتمند شوند و چرا هیچگاه دولتمند نشده اند صرف نمی کنند.
اگر ایمان داشته باشی که کاری را به انجام خواهی رساند، به انجامش خواهی رساند.
وقتی برنامه ریزیت درست باشد، ذهن ناهشیارت معجزه خواهد کرد.
وقتی هدفهایت را آفریدی، بخاطر داشته باش که بیشتر مردم زیادی محتاطند و از ارزش واقعی خود غافل می مانند.
بیشتر مردم می خواهند خوشبخت باشند اما نمی دانند بدنبال چه چیزی هستند پس ناگزیر، بی آنکه هیچگاه آن را یافته باشند می میرند.
هر چه ذهنت نیرومندتر شود بیشتر در خواهی یافت که چیزی وجود ندارد که ذهنت از پس آن بر نیاید.
هر چه ذهنت نیرومندتر باشد، مشکلات ناچیزتر خواهد نمود. این منشا آرامش درون است. پس تمرکز کن، این یکی از بزرگترین کلیدهای کامیابی است.
حال اگر اراده لازم برای داشتن یک کسب و کار ایده ال و بدست آوردن درآمدی خوب و پایدار را در خود ایجاد کرده اید و ذهنتان دائما خواهان یک سطع عالی از رفاه و ثروت است می بایست یک راه حل عملی برای آن در نظر بگیرید. راه حلی عملی و قابل اجرا و زود بازده و تست شده که قبلا امتحان کاربردی و عملی بودن خود را پس داده است. 

حال چه راه حلی؟ چه شغلی؟
برای یافتن پاسخ این سوال می بایست بدانیم این شغل بایستی چه ویژگی هایی داشته باشد که همه بتوانند به آن مشغول شده و زندگی خود را تامین و دگرگون کنند. با توجه به آنچه که در بالا به آن اشاره شد این شغل می بایست:
نیازی به سرمایه اولیه آنچنانی نداشته باشد تا همه و همه بتوانند آن را بصورت یکسان انجام دهند.
نیازی به مکان و یا محل و یا امکانات خاصی نداشته باشد تا انجام آن برای همه مقدور باشد.
نیازی به تخصص حرفه ای آنچنانی نداشته باشد که برای همه قابل فهم و انجام باشد.
این شغل می بایست متعلق به خودتان باشد. یعنی شما برای خودتان کار کنید و خود مالک کسب و کار خود باشید تا بتوانید براحتی به واسطه تلاش و زحمت خودتان پیشرفت نموده و به درآمدهای بالایی دست یابید، نه اینکه برای دیگران کار کرده و در ازای کار مقدار حقوق محدودی دریافت نمایید.
نحوه و روال انجام کار به گونه ای باشد که همه از پس انجام آن برآیند. (بعد فیزیکی و یا علمی کار برای همه در هر سن و تحصیلاتی قابل انجام و درک باشد.)
و در آخر این شغل می بایست دارای پتانسیل درآمدی بسیار عالی و بالایی باشد.
این شغل کاملا قانونی و مجاز باشد و از لحاظ شرعی درآمد حاصل از آن حلال باشد.
حال ببینیم چه شغلی در دنیای امروزی می توان یافت که همه ی این ویژگی ها را در خود جای داده باشد. اصلا چنین شغل یا کاری وجود خارجی دارد؟ 
خوشبختانه پاسخ مثبت است. پاسخ بازاریابی چند سطحی یا نتورک مارکتینگ است. 

آخرین مطالب

» درباره ما ( چهارشنبه 23 تیر 1395 )
» نبود کار ... گره ای که قابل باز شدن است ( چهارشنبه 23 تیر 1395 )